SPFT Poleca


Księgowość dla firm transportowych


W związku z licznymi zapytaniami od naszych Członków dotyczących informacji o biurach księgowych, specjalizujących się w obsłudze przedsiębiorstw transportowych, znających niuansy i problemy działalności przewozowej, z przyjemnością informujemy, że SPFT podjęło współpracę z Panem Konradem Jackowskim, specjalistą ds. księgowości, posiadającym wszelkie wymagane uprawnienia, obsługującym wiele szczecińskich podmiotów. Ponieważ od przedsiębiorstw, z którymi Pan Jackowski współpracuje, otrzymaliśmy szereg przychylnych opinii, Zarząd SPFT postanowił polecić tę kancelarię księgową wszystkich podmiotom, którym w chwili obecnej ten aspekt działalności nie jest satysfakcjonujący. Poniżej namiary na kancelarię i krótka charakterystyka.

  1. Doświadczenie zawodowe – w zawodzie księgowego od 1996 roku
  2. Wykształcenie kierunkowe – US Wydział Finanse i Bankowość, specjalność – Rachunkowość
  3. Od roku 1999 własna działalność pod nazwą Doradztwo i Zarządzanie Konrad Grzegorz Jackowski, którą podstawową działalnością jest obsługa księgowa firm, specjalność sp. z o.o. (pełna księgowość)
  4. Doświadczenie w obsłudze firm transportowych – 8 lat.
  5. Kancelaria posiada ubezpieczenie OC do wysokości 25.000,00 EUR
  6. Licencja Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 27812/2001
  7. Pełna obsługa kadrowa: sporządzanie list płac, deklaracje ZUS, PIT
  8. Dyspozycyjność i bezpieczeństwo – usługi i porady dla klientów dostępne praktycznie 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu
Kontakt bezpośredni: 501 732 182
Partner Główny

Sprawdź pozostałe wpisy